696 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
8 tim 25m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
9 tim 31m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
1d 9 tim
1 725 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
1d 4 tim
"Geographisk Delineation".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK