537 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
7d 6 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
3 tim 27m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 1 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 2 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Hylla, 1900-tal.
6d 3 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 5 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
2 tim 13m
Soffa, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 6 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1 tim 1m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1 tim 33m
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
33m 35s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
5d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 6 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
3 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 3 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2 tim 33m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 3 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 2 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
6d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 5 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 4 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 2 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
55m 35s
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
2 tim 21m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK