Kan inte nå servern
 
520 föremål
Fickur, 47 mm.
4d 8 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
2d 8 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
95 EUR
Utropspris
200 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 8 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 8 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Burberry, väska.
3d 4 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, filt.
4d 8 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
4d 8 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 6 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
3d 7 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 8 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 8 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 8 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 6 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
5d 7 tim
Aly Ben Salem, kvinna med hjortdjur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mauritz Karström, Utan titel.
2d 8 tim
Mauritz Karström, Utan titel.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
2d 7 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 7 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
2d 7 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 6 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 7 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.