Kan inte nå servern
 
600 föremål
John Kleckner, Utan titel.
5d 17 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 21 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
21 tim 35m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
23 tim 21m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 17 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 20 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Dunhill, portfölj.
21 tim 55m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 22 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
1d 21 tim
Petter Zennström, Fåglar.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
21 tim 5m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.