Kan inte nå servern
 
600 föremål
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 10 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Camilla Pyk, utan titel.
3d 14 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 17 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 17 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
5d 12 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
5d 13 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d 14 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 13 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 18 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 18 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 18 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 18 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 18 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
14 tim 39m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
2d 14 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
15 tim 19m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 16 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
15 tim 23m
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
17 tim 3m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lars Jonsson, Två fåglar.
5d 15 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 16 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.