255
143279
Mårten Andersson
(1934-2017)

Månsken över slottet

Signerad Mårten A. och daterad 1963. Duk 112 x 104 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

250 000 - 300 000 SEK

25 000 - 30 000 EUR

Hammer price:
500 000 SEK