1448844

Gustaf Westman

(Sverige, Född 1993)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Gustaf Westman
(Sverige, Född 1993)

spegel, "Popcorn", egen studio, Stockholm, 2020.

Ram i skumplast, spegelglas, signerad Gustaf Westman 2020, höjd ca 80 cm, bredd ca 68 cm.

Slitage.