40
93761
Olof Hermelin
(1827-1913)

Insjölandskap

Signerad O. H. och daterad -98. Duk uppklistrad på pannå 21 x 42 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

10 000 - 12 000 SEK

952 - 1 143 EUR

Hammer price:
Unsold
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05