52
87533
Fanny Hjelm
(1858-1944)

Blomsterstilleben

Signerad Fanny Hjelm och daterad 1924. Pannå 33 x 43 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

15 000 - 18 000 SEK

1 429 - 1 714 EUR

Hammer price:
19 000 SEK
Contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Old Masters
+46 (0)08-614 08 58