9
89447

Anna Palm de Rosa

(Sweden, 1859-1924)
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Hammer price
50 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Anna Palm de Rosa
(Sweden, 1859-1924)

"Boulevard des Capucines"

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.