270
145587

Henric Ankarcrona

(Sweden, 1831-1917)
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Hammer price
27 000 SEK
Henric Ankarcrona
(Sweden, 1831-1917)

Kavalleristrid vid Atlasbergen

Signerad H. Ankarcrona och daterad -75. Uppfodrad duk 25 x 37,5 cm.