187
70357

SUPSKED,

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
5 600 SEK
SUPSKED,

silver. P.Britt, Kalmar 1701-58/79. Bladet med graverad fransk lilja. Kronknopp.

Slitage, småbucklor.