316
70615

BYRÅ.

A Gustavian commode.

Fanerskador och lagningar, senare lås.

Droit de suite: No
Estimate:

30 000 - 40 000 SEK

2 810 - 3 750 EUR

2 700 - 3 600 USD

Hammer price:
56 000 SEK
Saleroom notice

Obetydligt maskstunget. Fötternas beslag lösa.