45
70025

PARFYMFLAKONG,

3 000 - 5 000 SEK
264 - 439 EUR
280 - 466 USD
Hammer price
1 400 SEK
PARFYMFLAKONG,

glas och vit marmor, 1800-tal. Konande oktogonal i blått glas med gulmetallsmontering. Pip. På profilerad sockel av vit marmor. Höjd 10 cm.

Små skador.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

819. Isaac Grünewald, Still Life with Fruits in a Bowl.
35 000 - 40 000 SEK
Bid History
60 000

Your Bid
Fair warning
Fair warning
Fair warning
55 000

Your Bid
50 000

Your Bid
48 000

Your Bid
46 000

Your Bid
44 000

Your Bid
Current bid:
60 000 SEK