854
71621

KELIM.

1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Hammer price
Unsold
KELIM.

Partly worn, stains, damages, repairs.

Ställvis slitage, fläckar, skador, lagningar.

More information