890
71721

LJUSSTAKAR,

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
4 800 SEK
LJUSSTAKAR,

ett par, tenn. Eric Björkman, Stockholm 1758.Rokoko. Vridet skaft på vriden klockformad fot. Höjd 17 cm.

Skador, lagningar.