948
71867

Okänd konstnär 1800/1900-tal

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
2 000 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal

Köksinteriör med kvinna

Otydligt signerad. Duk 36,5 x 29 cm.

Smärre krackelyrer, ytsmuts.