96
70187

John Georg Arsenius

(Sweden, 1818-1903)
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
John Georg Arsenius
(Sweden, 1818-1903)

Stallsinteriör

Signerad J.Arsenius och daterad 1897 . Duk 82 x 112 cm.