1308
81557

DOSA, silver, mästarstämpel HB. Rokoko.

3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Hammer price
1 700 SEK
Bidding requires special pre approval.

Invändigt förgylld. Kartuschformad, på locket genrescen i relief. Längd 7,5 cm.

Slitage.