448
120425

VÄGGAPPLIQUER, för tre ljus, ett par. Empirestil.

3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Hammer price
3 400 SEK

Lagningar, bucklor, hål troligen för tidigare prismor.