Lilla Bukowskis S192

6 items
675. A Norwegian cupboard dated 1845.
Hammer price
32 000 SEK
30 000 SEK
274. KISTA. Norge. Märkt Aslaug Torjusdatter 17 Marts 1869.
Hammer price
Unsold
10 000 - 12 000 SEK
640. HÄNGSKÅP, delvis 1600/1700-tal. Märkt 1834.
Hammer price
65 000 SEK
6 000 - 8 000 SEK
146. DALAHÄST. 1930-40-tal.
146. DALAHÄST. 1930-40-tal.
Hammer price
1 400 SEK
3 000 - 4 000 SEK
436. DALAHÄST, 1930-40-tal.
436. DALAHÄST, 1930-40-tal.
Hammer price
Unsold
2 000 - 3 000 SEK
437. HÄST MED RYTTARE. 1900-talets första hälft.
Hammer price
1 000 SEK
2 000 - 3 000 SEK