Bestående av;
1 gräddkanna, modellnr 522,
1 sockerskål, modellnr 1113 (lagning),
1 sockerskål, modellnr 691 (saknar lock),
12 assietter, modellnr 574 (varav 1 st 571, 1 st 572),
2 kaffekoppar med fat, modellnr 756 (medföljer 3 extra fat),
1 kaffekopp, modellnr 719 (1 st extra kopp, 1 med nagg),
Wear commensurate with age and use. Chips. Repair.