FÖRBUDSAFFISCHER, 2 st, Albert Engström och Albert Proessdorf, bl a utgivna av Propagandacentralen N.E.J, Göteborg 1922, tryckta hos A. Lindgren & Söner, Göteborg.
58 x 44 resp 48 x 38.
Slitage, missfärgningar, skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.