Prints
112259

FÖRBUDSAFFISCHER, 2 st, Albert Engström och Albert Proessdorf, bl a utgivna av Propagandacentralen N.E.J, Göteborg 1922, tryckta hos A. Lindgren & Söner, Göteborg.

58 x 44 resp 48 x 38.

Slitage, missfärgningar, skador.

Auction closed
1 800 SEK
The auction is closed.