Björk med svärtade detaljer. 3 lådor och uppfällbar skiva med fackinredning. L 90, b 48, h 100.
Slitage, fanérbortfall, repor. Fanér och spricklagninger. Skadade nyckelskyltar. Dekordetaljer saknas. Lådorna har slagit sig. Nyckel saknas.