Art Other
128321

RAMVERK, troligen barock och 1700-talets första hälft.

Ramverk, troligen barock och 1700-talets första hälft.

Rikt skuren dekor av akantusrankor. Målade och bronserade. L 78, h 73.

Apterad som spegel med nytt glas. Slitage, sprickor, skador, delvis kompletterad och ommålad.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.