Prints
199689

Ando Utagawa Hiroshige II (Utagawa Shigenori)

(Japan, 1826-1869)
(Japan, 1826-1869)

HIROSHIGE II, troligen, träsnitt, Japan 1800-tal.

Landsväg med människor. Bildstrl 23 x 35.

Slitage. Fläckar. Oramad.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.