AUTOGRAFER AV BOXARE, 5 st, 1930-60-tal.

Egenhändiga signerade bilder av Joe Louis, Jake la Motta, Jack Dempsey, 14 x 9, 14 x 11, 20 x 9. Menu från Dempsey´s Corner New York, 28 dec 1935, egenhändig signatur av Jack Demsey. Bladstorl 32 x 22. Brev med kuvert, egenhändigt signerat av Nat Fleischer.

Slitage, veck, fläckar. En bild med större skador.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed