SKÅL, glas, "Isbrytaren", sign. Tapio Wirkkala - 3318. 1900-talets senare hälft.

Klart glas. Märkt med Iittala Made in Finland-etikett. Diam. 20.

Bruksslitage. Skada, små svarta nagg.

Auction closed
100 EUR
The auction is closed.