FICKUR, 14k guld, Omega, 1900-talets första kvartal. Vikt 28 g.

Vit urtavla med timmar, minuter samt sekunder, diam 3,5. Ask medföljer märkt "Peter Petersen, Pilestrade 3, Köbenhavn K." Nyckel finns.

Slitage samt gravyr, ej funktionstestad.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed