Fanerad med mahogny. Omfattande bord och 4 stolar. Stolar med genombruten rygg och lös stoppad sits. 2 iläggsskivor à 48. Bordets H 74. Diam 110.
Slagmärken. Repor. Bordsskivan något solblekt.