WRIGHT, VON WILHELM, färglitografier, 2 st; samt 2 st av annan konstnär.
Löfsångare, Rödhake, samt motiv av Halsbandsflugsnappare och Blåhake. Bildstrl. 28x19
Smärre slitage.