SPATSERKÄPPAR, 3 st, trä med grepp i silver, brons och trä. 1900-talets början resp. slut.

En med dekordel i mässing samt inbyggt stickvapen. Längd 89-95 cm.

Bucklor, ställvis märkbart slitage samt lackskador. Monogramgravyr, tillbucklad.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.