AXEL FRIDELL, etsning, Stockholm 1915, signerad.
"Man i kappa (Konstnären Arvid Knöppel)" II état. Ca 18,7x14,2 cm.
Något gulnad. Mindre fläckar. Missfärgning. Bär skrift. Oramad.
Haskel 33.