VERKTYGSLÅDA MED HANDVERKTYG, 1900-talets mitt.

Målad. Sidor med handtag. Uppfällbart lock med bakomliggande lådor, fack samt verktyg. Längd 108. Bredd 61. Höjd 64 cm.

Slitage. Ej genomgången. Repor och märken. Färgbortfall. Fläckar.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.