FAC-SYSTEM, 2 lådor samt , Mark Sylwan, Stockholm, 1900-talets andra hälft.

Stavar, hylsor, vinklar m.m. I originalkartonger, längd 30 cm. Fyra hjul och småskruv medföljer.

Bruksslitage. Kartonger med visst slitage. Ej fullt genomgånget, ej funktionstestat.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.