Rektangulärt på fyra små fötter. Fanerat i björk med intarsiadekor av snäcka och meanderslingor. Dragknopp av ben. Höjd 10,5, längd 21 cm. Nyckel finns.
Krakeleringar. Repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.