BESTICK, 36 delar, "Eldan", 1960-tal.

6 matgafflar
6 matknivar
6 matskedar
6 förrättsgafflar
6 förrättsknivar
4 teskedar
2 vickningsgafflar

Bruksslitage, repor. Smärre bortfall av delar på två matknivar och två matskedar.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.