Jewellery
720206

BROSCH, HÄNGE samt KEDJA med odlade och mabepärlor.

Brosch med mabepärla, 18K guld med svensk importstämpel. Längd 6,5 cm. Hänge med odlad pärla. Höjd 1,2 cm. Kedja, förgyllt silver. Längd 37 cm. Totalvikt ca 5 g.

Bruksslitage.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed