MATSERVIS, porslin, 50 delar, "God Jul", Gustavsberg, 1900-talets slut.
12 gröttallrikar, 12 assietter, 2 avlånga serveringsskålar, 2 olika runda skålar, 8 glöggmuggar, 2 tillbringare, 12 mattallrikar.
Obetydligt slitage.