Miscellaneous Other
752710
MINECRAFT STEVE, NK 2015, JoAnn Tan Studio.
Minecraft steve, nk 2015, joann tan studio.

Minecraft Steve hållande en tallrik med futuristisk julskinka. Tillverkad av MDF och folie. Bredd 90, djup 90, höjd 177 cm.

Smärre slitage och repor. Enstaka stötmärken och mindre kantskador.

Droit de suite: No
Location:
Provenance

Nordiska Kompaniets julskyltning 2015.

Related content

Föremålet i denna auktion har ingått i NKs julskyltning 2015 och är ej avsett för vidare kommersiellt utställningssyfte.
Intäkterna från auktionen skänks oavkortat till Barncancerfonden.

What will the transport cost?

Packaging and insurance

How do I book a transport?

After winning an auction, order your transport on My Pages

When will my item be delivered?

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.