1 st brev av Oscar I (1799-1859), signerat och daterat 1856.
1 st brev av Karl XV (1826-1872), signerat och daterat 1866.
2 st brev av av Oscar II (1829-1907), signerade och daterade, 1883 och 1888.
Wear. Minor stains.