Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
< 1m
870 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannes Autere, Hos skräddaren.
2m 40s
540 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Wirkkala, taklampa, Idman, 1960-tal.
6m 40s
240 EUR
Utropspris
500 EUR
Aarne Elomaa, Landskap.
10m 40s
Aarne Elomaa, Landskap.
97 EUR
Utropspris
250 EUR
Väinö Kamppuri, Stadsvy.
12m 40s
Väinö Kamppuri, Stadsvy.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Halskedja. 22K guld.
4d 18 tim
Halskedja. 22K guld.
62 500 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Lars Lerin, Seglats.
2d 22 tim
Lars Lerin, Seglats.
59 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
Kaido Ole, "Untitled CXIX".
3d
Kaido Ole, "Untitled CXIX".
4 800 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Jaan Elken, "Pobeda Truda".
2d 23 tim
Jaan Elken, "Pobeda Truda".
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR