16 items
A late 20th century mirror.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
A large barocque style mirror, Italy, circa 1900.
Current bid
8 000 SEK
12 000 SEK
A 1940s Swedish Modern mirror.
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
SPEGEL Eriksmålaglas, 1940/50-tal.
Current bid
1 051 SEK
2 500 SEK
A circa 1900 mirror.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, förgylld, empire, 1800-tal.
Current bid
300 SEK
3 000 SEK
SPEGLAR, två stycken, 1900-talets mitt.
Current bid
500 SEK
3 000 SEK
SPEGEL, Fröseke, Nybro.
No bids
2 500 SEK