1035542

156. "Selbstbildnis", 2002-2003.

Signerad på etikett a tergo. Upplaga 4/6. Diptyk. Cibachrome, 88 x 73 cm per del. Totalt mått 88 x 146 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/3 968 - 5 952 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili