| Nro | Esine | Vasarahinta |
| 413 | Marika Mäkelä, "SCARLET". | Ei myyty |
| 414 | Mari Rantanen, "NAME OF THE GAME". | 2 800 EUR |
| 415 | Ilkka Väätti, "PORRAS II". | 1 200 EUR |
| 416 | Heli Penttinen, "PEOPLE DIE WHEN CURIOSITY GOES". | 1 800 EUR |
| 417 | Juhani Tarna, "HELIOSENTRUM". | 1 800 EUR |
| 418 | MIIKA NYYSSÖNEN, akryyli styroksille. | Ei myyty |
| 419 | Osmo Valtonen, "REVONTULET". | 2 400 EUR |
| 420 | Nanna Susi, "KAIKKI MITÄ HALUAT". | 4 600 EUR |
| 421 | Sari Tenni, "UNTENMAILLA". | 1 100 EUR |
| 422 | Anne Tompuri, "MIES". | 2 000 EUR |
| 423 | Anne Tompuri, "NAINEN". | 2 000 EUR |
| 424 | Sampsa Sarparanta, "ODOTTAVAN AIKA ON PITKÄ". | 3 800 EUR |
| 425 | Ari Pelkonen, "HUNTER'S DREAM". | Ei myyty |
| 426 | Sampsa Sarparanta, HÖYHEN. | 1 800 EUR |
| 427 | Sari Tenni, "TULPPAANIPRINSSI". | 800 EUR |
| 428 | Taneli Stenberg, "KELLUVA PATJA". | 1 400 EUR |
| 429 | Topi Ruotsalainen, JUTTELI KAHDEN KESKEN. | 2 700 EUR |
| 430 | Toni R. Toivonen, "SALVATION IS FREE". | 3 600 EUR |
| 431 | Heidi Vasara, "HALLITTU YMPÄRISTÖ". | 1 400 EUR |
| 432 | Jukka Korkeila, "I LIKE HONEY, IT FILLS MY TUMMY". | 8 200 EUR |
| 433 | Jyrki Riekki, "OLETTE VERRATON HYVÄ HERRA". | 2 800 EUR |
| 434 | Antti Arkoma, "ERITTÄIN TAITAVA KOIRAPOLIISI.". | 1 000 EUR |
| 435 | Tom of Finland, PARI. | 1 800 EUR |
| 436 | Mervi Karhunen, "KATOAN, OLEN TÄSSÄ". | Ei myyty |
| 437 | Heli Penttinen, "PLEASURE BECOMES THE MOTIVATION". | Ei myyty |
| 438 | JARI ARFFMAN, Seleenisävytetty hopeagelatiinivedos & Seleeni polysulfiidi hopeagelatiinivedos. | Ei myyty |
| 439 | JARI ARFFMAN, seleenisävytetty hopeagelatiinivedos, a tergo signerad och daterad 2004, numrerad 8/4. | Ei myyty |
| 440 | Jari Arffman, COUNTERPARTS, ST.PRAGBURG & UTOPIA. | 400 EUR |
| 441 | Kari Riipinen, "STEPS TO PEACE". | 1 800 EUR |
| 442 | KARI RIIPINEN, "RUN BABY, RUN". | Ei myyty |
| 443 | KARI RIIPINEN,"TANJA TAIPALE". | Ei myyty |
| 444 | Noora Geagea, "KUNINGATAR". | Ei myyty |
| 445 | Christoffer Relander, "GELATIN". | Ei myyty |
| 446 | Christoffer Relander, "PARFYYMI". | Ei myyty |
| 447 | Christoffer Relander, "KAARNA". | 900 EUR |
| 448 | Mark Seliger, "BARACK OBAMA, THE WHITE HOUSE, WASHINGTON DC, 2010". | 4 200 EUR |
| 449 | Nina Korhonen, "VERHON TAKANA". | 400 EUR |
| 450 | Nina Korhonen, "KATI VENEESSÄ". | Ei myyty |
| 451 | Julius Koivistoinen, "ROHKEUS". | 340 EUR |
| 452 | Julius Koivistoinen, "KONTULA-HELSINKI". | Ei myyty |