400
224693

Samuel Pritchett, tillskriven

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1827-1907)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Samuel Pritchett, tillskriven

Motif with port and ship

Signed S. Pritchett. Canvas 60 x 92 cm.

Krackelerad och smärre skador. Ytsmuts. Repor.