Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SERVIS, 41 delar, porslin, Kongl Dansk "Musselmalet".

Både första och andrasortering. 9 tekoppar, 9 kaffekoppar, tekanna, kaffekanna, 2 gräddkannor, 2 mjölkkannor, sockerskål, uppläggningsfat, cremekopp, 2 buljongkoppar, vas samt askfat. Även extra fat till kaffekoppar.

Slitage samt nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK