SERVIS, 41 delar, porslin, Kongl Dansk "Musselmalet".

Både första och andrasortering. 9 tekoppar, 9 kaffekoppar, tekanna, kaffekanna, 2 gräddkannor, 2 mjölkkannor, sockerskål, uppläggningsfat, cremekopp, 2 buljongkoppar, vas samt askfat. Även extra fat till kaffekoppar.

Slitage samt nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK