Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
103383

ASKFAT samt VAS, glas resp stengods, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg resp, Holmegard .

Fat med dekor i svart och vitt. 20 x 20. Flaska med mansansikte. H 23.

Fatet med smärre nagg. Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK