SPEGEL

Teak, Fröseke Nybrofabriken, 1950 / 60-tal. Etikettmärkt.

112 x 47,5 cm.

Esineen kunto

Obetydligt slitage.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    1 250
    120 EUR
    149 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    318 huhti 12:251250SEK
    4A18 huhti 12:251201SEK
    418 huhti 10:241001SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia