FICKUR, 4 st, bl a silver, bl a Buren resp Orator. 1900-talets första hälft.

Två med urkedjor. Diam 5. Ett chatelaine i svart sammet och gulmetall medföljer.

Slitage, ett ur med spricka i glaset samt utan sekundvisare.

Lähtöhinta
1 500 SEK